ZAVŘÍT
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
TRENÉŘI
a instruktoři
VÝHODY
na sportování
23% lidí nemá s kým sportovat
Jak ti pomůže SportCentral?
Prohlédni si, kdo hledá kamarády
Uveď, koho hledáš ty
Domluvte se, kdy a kde se potkáte
Sportujte společně
Zorganizuj svůj tým nebo partu
Jak ti pomůže SportCentral?
Komunikace mezi členy
Organizace tréninků, zápasů,...
Nábor nových členů
Místo pro fotky, dokumenty,...
Rezervace a výběr sportoviště bez námahy?
Zkus SportCentral.
Největší přehled sportovišť v ČR
Rezervuj svou aktivitu snadno, rychle a zdarma
Získej slevy a výhody
Vše zařídíš na jednom místě
Zjisti, co se koná ve tvém okolí
Jak ti pomůže SportCentral?
Vybírej ze stovek sportovních akcí
Turnaje, závody, tréninky a další
900 a více sportů
Zorganizuj i svoji vlastní událost
Vyber si svého trenéra
Jak ti pomůže SportCentral?
Sportuj pod zkušeným vedením
Trenéři, instruktoři, cvičitelé
Zjisti, s kým cvičí kamarádi
Objednej se
Přihlásit Registrovat
Přidat
Hledat
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
VÝHODY
na sportování
TRENÉŘI
a instruktoři

MAGAZÍN TV O nás
Odhlásit

Špičkoví lyžaři se opět projedou pod vysokými pecemi, Martin Šonka prolétne nad nimi. Do Ostravy již počtvrté míří ČEZ City Cros

Neobvyklé prostředí bývalých oceláren v Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě, řada špičkových lyžařů z České republiky i zahraničí, letecká exhibice Martina Šonky a spousta dalších zajímavých momentů čeká na návštěvníky ČEZ City Cross Sprintu 2016. Oblíbený závod, který se uskuteční v sobotu 6. února, se do Ostravy vrací již počtvrté.

Akci odstartuje v 15 hodin vzdušná show akrobatického letce Martina Šonky, který se vznese nad hlavami diváků i mohutných pecí. Poté se již na zasněžený okruh dlouhý 450 metrů, který povede kolem auly Gong, vydají mladí běžkaři z českých sportovních oddílů, posléze je vystřídá špička českého běžeckého lyžování v čele s trojnásobným vítězem závodu Dušanem Kožíškem. Ten se na startu potká i s dalšími áčkovými reprezentanty Alešem Razýmem, Janem Bartoněm, Jakubem Gräfem či Miroslavem Ryplem. V ženské části závodu se představí Karolína Grohová a Sandra Schützová. Do Ostravy se však sjedou i zahraniční lyžaři z Norska, Švédska, Slovenska, Polska či Ruska.

Okruh kolem auly Gong jistě ocení i diváci. Budou moci sledovat závod po celé délce trati a díky proskleným stěnám auly uvidí závodníky v akci pohodlně i z vnitřku budovy. V průběhu celého dne bude pro diváky připraven i atraktivní program s celou řadou doprovodných aktivit včetně půjčovny snowbiků nebo biatlonové střelnice pro veřejnost. Se svým biketrialovým exhibičním vystoupením se představí například Petr Kraus, večerní tečku čtvrtému ročníku ČEZ City Cross Sprintu 2016 obstará koncert kapely United Flavour, který se od 20 hodin uskuteční v aule Gong. Vstup na akci je zdarma.

Do závodu je stále šance se přihlásit, registrace závodníků je otevřena až do 5. února! Podrobnosti o 4. ročníku ČEZ City Cross Sprint 2016 naleznete na webu závodu.

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]