ZAVŘÍT
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
TRENÉŘI
a instruktoři
VÝHODY
na sportování
23% lidí nemá s kým sportovat
Jak ti pomůže SportCentral?
Prohlédni si, kdo hledá kamarády
Uveď, koho hledáš ty
Domluvte se, kdy a kde se potkáte
Sportujte společně
Zorganizuj svůj tým nebo partu
Jak ti pomůže SportCentral?
Komunikace mezi členy
Organizace tréninků, zápasů,...
Nábor nových členů
Místo pro fotky, dokumenty,...
Rezervace a výběr sportoviště bez námahy?
Zkus SportCentral.
Největší přehled sportovišť v ČR
Rezervuj svou aktivitu snadno, rychle a zdarma
Získej slevy a výhody
Vše zařídíš na jednom místě
Zjisti, co se koná ve tvém okolí
Jak ti pomůže SportCentral?
Vybírej ze stovek sportovních akcí
Turnaje, závody, tréninky a další
900 a více sportů
Zorganizuj i svoji vlastní událost
Vyber si svého trenéra
Jak ti pomůže SportCentral?
Sportuj pod zkušeným vedením
Trenéři, instruktoři, cvičitelé
Zjisti, s kým cvičí kamarádi
Objednej se
Přihlásit Registrovat
Přidat
Hledat
PARŤÁCI
na sportování
SKUPINY
týmy, kluby
SPORTOVIŠTĚ
největší český katalog
UDÁLOSTI
tréninky, turnaje
VÝHODY
na sportování
TRENÉŘI
a instruktoři

MAGAZÍN TV O nás
Odhlásit

9 skvělých důvodů proč mít svého trenéra

Zdroj: myaudi.club

1. Naučí vás nové věci

Pokud jste nikdy necvičili a ve fitness centru jste poprvé, nestyďte se a domluvte si úvodní hodinu s trenérem. Zasvětí vás do chodu tělocvičny, seznámí vás se všemi stroji a ukáže vám základní cviky, které na nich lze provádět. A v případě, že nezůstanete jen u první ukázkové hodiny, sestaví vám tréninkový plán (se kterým získáte zdravé a krásné tělo) a bude také dohlížet, abyste cvičili pravidelně a hlavně správně.

 

2. Zastoupí vašeho psychoterapeuta

Trenér je vlastně něco jako kadeřník. Ačkoliv si do posilovny nenosí hřeben a nůžky, rozhodně vás kdykoliv rád vyslechne. Měli jste těžký den v práci? Něco vás trápí? Lekce s trenérem může být skvělý způsob, jak si s někým promluvit a zároveň i díky cvičení přijít na jiné myšlenky.

 

3. Dívá se na vás objektivně

Všichni máme na svém těle místa, která bychom rádi alespoň trochu vylepšili. A možná jsme v tomto ohledu na sebe až příliš přísní. Na druhou stranu si některých věcí (např. svalové dysbalance) sami ani nemusíme všimnout. A právě trenér je tu od toho, aby vás na vše upozornil a pomohl vám optimalizovat trénink tak, abyste se zaměřili na problémové tělesné partie.

 

4. Posune vaše možnosti

Jistě znáte ty chvíle při cvičení, kdy si říkáte, že už další opakování nezvládnete, máte chuť si odpočinout a na chvilku si ulevit. A právě to je ten moment, kdy potřebujete někoho, aby vás povzbudil. Trenér vás jednoduše vždy vyburcuje k vyššímu výkonu. A to je přesně to, co chcete. Cvičíte přeci proto, abyste měli nějaké výsledky. Za pěkným tělem stojí prostě hodně dřiny!

 

5. Donutí vás chodit pravidelně

Jsou dny, kdy se cítíte unavení a jít cvičit je opravdu to poslední, na co v tu chvíli myslíte. V takovém případě není nic jednoduššího, než si říci, že půjdete jindy. Ale pokud víte, že máte domluvenou hodinu s trenérem, cvičení se vám nebude rušit až tak snadno. A nakonec budete rádi, že jste se donutili vyrazit, budete plní endorfinů a budete se cítit skvěle!

 

6. Snaží se, aby vás to bavilo

Váš trenér se bude vždycky snažit, aby vás cvičení bavilo a měli jste z toho radost. Bude obměňovat trénink a pravidelně vás upozorňovat na pokroky a skvělé výsledky. Díky němu vždycky víte, že veškeré vaše úsilí stojí za to (i když to třeba na velikosti vašich kalhot není ještě úplně znát)!

 

7. Hlídá vám čas a počet opakování

Pokud máte trenéra, můžete se plně soustředit na cvičení. Nejen, že bude dohlížet, abyste jednotlivé cviky prováděli správně, ale také vám bude hlídat čas i počet opakování.

 

8. Je pro vás tou nejlepší inspirací

Váš trenér pravděpodobně dodržuje zdravý životní styl, racionálně se stravuje a pravidelně cvičí. Jeho krásné a zdravé tělo i pozitivní energie pro vás můžou být skvělou motivací také na sobě pořádně zamakat.

 

9. Miluje vaše propocené tričko

Kdo vás má radši zpocené a neupravené než váš trenér? Pravděpodobně nikdo! Váš rudý obličej, rozcuchané vlasy a propocené triko, to jsou přesně ty indicie, které trenérovi řeknou, že svoji práci dělá proklatě dobře.

 

A co vy? Už máte svého trenéra? Na nic nečekejte, najděte si nějakého v blízkosti svého bydliště a domluvte si alespoň jednu společnou hodinu. Díky trenérovi totiž budete cvičit chytře a efektivně, budete víc fit a cvičení vás bude bavit!

 

Nový příspěvek

Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]