ZAVŘÍT

Často kladené dotazy

O sportovištích a SportCentralu obecně

Je používání SportCentralu zdarma?

Ano, ať už jste sportovec, trenér, máte tým nebo sportoviště, můžete používat SportCentral zdarma. Pro sportovní zařízení dále nabízíme efektivní placené produkty.

Funguje SportCentral po celé ČR?

SportCentral můžete používat nejen v České republice, ale i v zahraničí. Je přeložen do angličtiny, španělštiny, slovenštiny a připravujeme němčinu. Využít jej tak mohou i turisté nebo cizinci žijící v České republice.

Jaký je rozdíl mezi Sportoviště Basic a Premium?

Všechny naše produkty Basic jsou základní varianty, které jsou a budou vždy zdarma. Produkty Premium jsou jejich vylepšené a placené varianty. Profil ukázkového Sportoviště Premium si můžete prohlédnout zde. A tady najdete další informace o funkcích Basic a Premium.

Jak si založím sportoviště?

Stačí mít svůj osobní profil a pak přidat nové sportoviště v hlavním menu. Profil si založte zde. Sportoviště můžete přidat přímo zde.

Můj profil a profil sportoviště

Zjistil/a jsem, že profil mého sportoviště již existuje. Chci si upravovat informace, jak to mám udělat?

To je možné, profil sportoviště si můžete snadno převzít a získat tak možnost zdarma si jej spravovat sami. Často se stává, že profil sportoviště již založil některý z uživatelů, který sem chodí sportovat.

Jak mohu převzít profil sportoviště?

Převzetí sportoviště je snadné! Stačí jít na profil vybraného sportoviště a v pravém sloupci pod kontaktním formulářem najdete odkaz: Je tohle vaše sportoviště? Převezměte si jej. Nebo nám o převzetí napište na info@sportcentral.cz a my vás budeme kontaktovat.

Jak se dostanu do administrace svého sportoviště?

Stačí se přihlásit na svůj osobní profil a své sportoviště naleznete v horní liště, v záložce Moje menu. Zde je přímo odkaz do administrace. Další odkaz je pak z profilu vašeho sportoviště.

Co všechno lze nastavovat v administraci sportoviště a jak to nastavím?

Záleží na typu profilu (Basic či Premium). Vytvořili jsme pro vás manuál, kterým vám na požádání rádi zašleme. V něm naleznete pomoc s nastavením.

Mohu mít více sportovišť?

Ano, pod jedním uživatelským profilem lze založit a spravovat více profilů sportovišť. Typickým příkladem je, pokud máte více provozoven nebo řídíte řetězec sportovišť.

Co dělat, když jsem zapomněl/a heslo?

V přihlašovacím okně je možnost nechat si zaslat zapomenuté heslo. Nové heslo vám přijde na e-mail.

Chci zrušit profil sportoviště, kde najdu tuto možnost?

Zrušení profilu naleznete v administraci v záložce základní informace. Pokud je důvodem zrušení například jen to, že vám zde něco chybí nebo nefunguje, napište nám prosím na info@sportcentral.cz a my se to pokusíme vyřešit.

Sportoviště Premium

Co získám se Sportoviště Premium?

Sportoviště Premium je sada marketingových a obchodních nástrojů pro majitele sportovišť a efektivnější varianta základního profilu sportoviště na SportCentralu. Pomáhá vám získat nové zákazníky a zvýšit tržby. Prohlédněte si přehled všech funkcí včetně příkladů použití.

Jak se liší Sportoviště Premium a Basic?

Prohlédněte si naše ukázkové sportoviště, které je v režimu Premium. Profil je zaměřený přímo na vás, neobsahuje žádnou reklamu ani odkazy na okolní sportoviště. Je viditelnější v katalogu sportovišť a má atraktivnější vzhled (úvodní fotografie, vylepšená fotogalerie). Profil je také propojený s vaší stránkou na Facebooku a pomůže vám získat nové fanoušky, má viditelnější kontakty a mnoho dalšího. Kromě toho jsou součástí Sportoviště Premium efektivní marketingové a obchodní nástroje, obchodní přehled, rezervace a mnoho dalšího!

Chci Sportoviště Premium. Jak si ho mám objednat?

Stačí nás jakkoli kontaktovat nebo můžete profil objednat přímo zde.

Kolik stojí Sportoviště Premium?

Kompletní přehled cen naleznete v našem ceníku.

Co se stane po vypršení platnosti placené služby Sportoviště Premium?

Před vypršením platnosti vás budeme automaticky informovat a můžete se rozhodnout, jestli chcete pokračovat ve variantě Premium. V případě neprodloužení Sportoviště Premium budete automaticky převedeni na základní profil Basic. Tím se zároveň deaktivují některé služby – např. online prodej služeb, výhodné nabídky, apod.

Pokud budete chtít prodloužit platnost Sportoviště Premium, prosíme, kontaktujte nás.

Něco mi nefunguje nebo nevím jak na to

Našel/šla jsem chybu nebo mi něco nefungovalo, co mám dělat?

Pokud vám server hlásí chybu, nebo některá z funkcí nefunguje, kontaktujte nás prosím nebo napište přímo z dané stránky naši online podporu. Problém ihned vyřešíme.

Nejdou mi přidat slevy, prodej nebo výhodná nabídka.

S největší pravděpodobností nemáte zakoupené Sportoviště Premium. Může jít ale i o nečekanou chybu. V obou případech nás kontaktujte, pomůžeme vám situaci vyřešit.

Jak přidám trenéra na sportoviště?

V administraci sportoviště je záložka trenéři. Zde je možné trenéry pozvat přes SportCentral profil (pokud jej mají) nebo e-mailem. Po pozvání e-mailem a registraci trenéra se začne automaticky zobrazovat na profilu vašeho sportoviště.

Manuál ani otázky mi nepomohly, co mám dělat?

I to se může stát :) Nebojte se nás kontaktovat. Rádi pomůžeme!

Ahoj, když si u nás vypneš blokování reklam, umožníš poskytovat SportCentral i nadále zdarma. Děkujeme za zvážení :-)[x]